Крем с мас от мурмел и алпийски клек, 250 мл

11663

Възстановете мускулите с мас от мурмел и алпийски клек

Повече детайли

Продукта дава 3 точки. При следваща покупка 3 точки могат да се конвертират във ваучер за 0,30 лв.


19,40 лв

Приблизителна доставка:
Описание

За бързо възстановяване на Вашите мускули и стави!

Подходящ и за спортисти! Уникална старинна рецепта с успокояващо и подобряващо кръвообращението действие. Спомага за бързото възстановяване на мускулите след интензивно физическо натоварване и при наличието на мускулна треска.

Описание на Крем с мас от мурмел и алпийски клек:

Опаковка: 250 мл

Марка: Vom Pullach Hof

Активни съставки:

Мас от мурмел, масло от алпийски клек (Pinus Mugo), камфор, ментол, глицерин.

Действие: Уникална старинна рецепта с успокояващо и подобряващо кръвообращението действие. Маста от мурмел спомага за бързото възстановяване на мускулите след интензивно физическо натоварване и при наличието на мускулна треска. Маслото от алпийски клек има противовъзпалително действие.

Помага при следните проблеми:

ревматизъм, артрит, артроза, болки в коленете, кръста и гърба. В комбинация с камфора, ментола и глицерина помага на тялото да се възстанови бързо след тежки натоварвания и същевременно подхранва кожата.

Характеристики
СерияДруги
Въпроси (0)

Бъдете първи! Напишете въпрос за този продукт.

Запитване за продукт

* Задължителни полета
(прочети)
Доставка